úterý, 16 duben 2019 11:36

ŽÁDOST

VÁŽENÍ RODIČE.

Spolu se změnou počasí se začínají opět kolektivem šířit nemoci (chřipka, angina, zánět nosohltanu atd. ….). Na žádost Vás, rodičů, si dovolujeme důrazně apelovat na skutečnost, že rodiče mají povinnost vodit dítě do MŠ zdravé (vyplývá i ze školního řádu MŠ). Školní řád obsahuje informaci, že učitelka má možnost požádat zákonného zástupce dítěte o doložení posouzení zdravotního stavu ze strany pediatra. K tomuto kroku se uchylujeme poté, když rodiče před tím upozorníme, že zdravotní stav dítěte nám nepřijde v pořádku a ono do MŠ stále dochází (jedná se například o celodenní kašel, rýmu, kdy už je sekret odcházející z nosu žlutý až zelený, průjmovité onemocnění, oteklé zarudlé oči…..). Pokud dítě přivedete do MŠ s výše uvedenými příznaky onemocnění, ohrožujete tím zdraví ostatních dětí. Uvědomte si prosím, že pobyt nemocného dítěte v MŠ není přínosný pro něj ani pro ostatní děti.

Předem děkujeme za Vaši spolupráci

Kolektiv MŠ