středa, 29 duben 2020 09:58

Informace pro rodiče - otevření MŠ od 4.5.2020

Vážení rodiče.

Sdělujeme vám, že od 04. 05. 2020 se obnovuje provoz MŠ Riegrova a Pohraniční. Z hygienických důvodů je však  nadále  provoz omezený. Provozní doba je po - pá od 06.30 do 16.00 hodin. Třídu můžeme naplnit pouze do počtu 15 dětí, a proto prosíme rodiče o zvážení, zda umístění dítěte do MŠ potřebují (přednost budou mít děti zaměstnaných rodičů).  Prosím seznamte se s níže uvedenými pravidly, které je nutné striktně dodržovat. Předem děkujeme

Pravidla pro rodiče a děti - provoz MŠ v době koronavirové pandemie

1. Vstup do MŠ je povolenou pouze se zakrytými dýchacími cestami (ústa, nos).

2. Provoz MŠ je upraven od 6.30 do 16.00 po-pá. Děti musí být v MŠ do 8.00 hodin. Po osmé hodině bude MŠ uzavřena. Bude probíhat dezinfekce přístupových prostor.

3. Při příchodu do MŠ bude rodičům i dětem změřena teplota, rodiče a děti si vydezinfikují ruce. V případě, že bude dítěti naměřena zvýšená teplota (nad 37 °C), bude odesláno zpět domů.

4. Rodiče připraví dětem k dennímu pobytu 3 čisté a vyžehlené roušky (v jedné dítě dorazí a dvě roušky předají učitelce na třídě). Při odchodu dítěte z MŠ budou roušky předány zpět zákonnému zástupci k vyprání.

5 Děti budou po celou dobu pobytu v MŠ s rouškou.

6. Při nástupu dítěte do MŠ rodiče vyplní níže uvedené:

• Čestné prohlášení o zaměstnání rodičů a uvedou zaměstnavatele pro rychlou komunikaci v případě nákazy.
  • Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte – opakovaně každé pondělí
  • Prohlášení, že se v rodině dítěte nenachází osoby, která patří do rizikové skupiny (starší občané, osoby se zdravotními problémy).

7. Všechny děti budou po obědě odpočívat na lůžku. V této době nebude probíhat předškolní výuka pro děti v posledním roce před nástupem do ZŠ.

8. Pokud nebudou pravidla ze strany zákonných zástupců dodržována, nebude dítě přijato do MŠ.

Děkuje za pochopení  :-)