foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

MŠ RIEGROVA DĚČÍN

středa, 14 duben 2021 13:26

Informace k otevření MŠ od 19.4.2021

Napsal(a)

 

Vážení rodiče. 

 

Od 19.4.2021 dojde k otevření škol v okrese Děčín. MŠ bude v provozu pro děti, které plní poslední povinný rok předškolního vzdělávání a dále pro děti, jejichž rodiče pracují  v profesích, které jsou uvedené v předchozí aktualitě.

 

Dle vládního nařízení se budou děti i zaměstnaci 2x týdně testovat. Je to pro nás pro všechny nová situace, a proto vás prosíme o pochopení a trpělivost. V naší MŠ se bude testovat v pondělí a ve čtvrtek. Pokud dítě nastoupí např. až v úterý, tak bude otestováno ten den.  Test u dítěte provede zákonný zástupce pod dohledem zaměstnace MŠ. Nemusíte se ničeho obávat. Test je jednoduchý (návod byl zaslán prostřednictvím komunikačních kanálů), ale počítejte minimálně s 20ti minutovým pobytem v MŠ, neboť musíte počkat na výsledek. Testování bude probíhat dle rozpisu. Vytvořili jsme několik skupin dětí. Každá skupina se bude testovat v jiný čas (bližší informace o čase testování pro vaše děti zašlou třídní učitelky). Prostory MŠ nejsou velké a počasí nám zatím nedovoluje testovat venku. Prozatím jsme v MŠ vytvořili testovací místa, ale vejde se nám jen určitý počet dětí. V pondělí naastupuje do MŠ Riegrova cca 71 (19 dětí 1. pavilon a 52 dětí 2. pavilon) dětí a do MŠ Pohraniční cca 30 dětí, takže jsou děti rozděleny většinou do skupin po osmi.  Až se počasí zlepší, tak se bude moci testovat venku ve větším počtu, ale musíme vydržet.  Níže uvádím testovací místa:

MŠ Riegrova: 

I. pavilon - vstupní hala - maximální počet testovaných 8

II. pavilon - bývalá ředitelna na konci vstupní chodby - maximální počet testovaných 8

MŠ Pohraniční:

Místnost v suterénu MŠ - vstup zahradou - maximální počet testovyných 5

 

Předem děkujeme za vaši spolupráci i pochopení  :-)   

 

 

Přečteno: 38 x Naposledy změněno středa, 14 duben 2021 16:31

online zapis

Duhový svět 63

duhovy svet 63

Copyright © 2021 MŠ RIEGROVA Rights Reserved.