pondělí, 26 září 2022 16:06

AKCE NA ŘÍJEN 2022

6.10. 2022  - Vyrábění z keramické hlíny ( vánoční motiv), spolupráce s MDD Boletice

Placeno ze šk. rozpočtu

12.10.           - Návštěva Městské knihovny  v 9,30 h. - podzimní tema  ( zdarma)

13.10.           - Podzimní dílničky - 16,00 h (pro děti i rodiče)

Prosíme vezněte si s sebou : dobrou náladu :-) ,tavnou pistoli,prodlužovák,rozdvojku,                                                                                                                                                                                                 1x sklenici od okurek, přízdobu ( kaštany, žaludy, šípek) ..... a maminky o malé občerstvení                                                                                                                                                                                       pro děti( ovoce, oplatky)

Zajistíme : veškerý potřebný materiál, pití pro děti, kávu nebo čaj pro rodiče,                                                                                                                                                                                                             bukvice .

(Materiál hradíme z RP)

20.10.           - Návštěva Městského divadla  v DC "O křišťálovém srdci" ,

Začátek představení  v 10,15 h .

(Cena za predstavení je 60,- Kč, hrazeno z RP)

31.10.            - Strašidelný den ve školce - dejte prosim svým dětem vhodné oblečení (čarodějnice, strašidlo,...)

Přečteno: 36 x

online zapis

Zápis - ЗАПИС

zapis cizinec 2022

Copyright © 2022 MŠ RIEGROVA Rights Reserved.