foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

MŠ RIEGROVA DĚČÍN

pondělí, 26 září 2022 16:06

AKCE NA ŘÍJEN 2022

Napsal(a)

  6.10. 2022  - Vyrábění z keramické hlíny ( vánoční motiv), spolupráce s MDD Boletice

                       Placeno ze šk. rozpočtu

12.10.           - Návštěva Městské knihovny  v 9,30 h. - podzimní tema  ( zdarma)

13.10.           - Podzimní dílničky - 16,00 h (pro děti i rodiče)

                       Prosíme vezněte si s sebou : dobrou náladu :-) ,tavnou pistoli,prodlužovák,rozdvojku,                                                                                                                                                                                                 1x sklenici od okurek, přízdobu ( kaštany, žaludy, šípek) ..... a maminky o malé občerstvení                                                                                                                                                                                       pro děti( ovoce, oplatky)

                       Zajistíme : veškerý potřebný materiál, pití pro děti, kávu nebo čaj pro rodiče,                                                                                                                                                                                                             bukvice .

                       (Materiál hradíme z RP)

20.10.           - Návštěva Městského divadla  v DC "O křišťálovém srdci" ,

                       Začátek představení  v 10,15 h .

                      (Cena za predstavení je 60,- Kč, hrazeno z RP)

 

31.10.            - Strašidelný den ve školce - dejte prosim svým dětem vhodné oblečení (čarodějnice, strašidlo,...) 

Přečteno: 36 x

online zapis

Zápis - ЗАПИС

zapis cizinec 2022

Duhový svět 63

duhovy svet 63

Duhový svět 80

duhovy svet 80

Copyright © 2022 MŠ RIEGROVA Rights Reserved.