úterý, 29 březen 2022 11:36

4.4. DOPOLEDNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ NA ZAHRADĚ MŠ

• Focení předškoláků na tablo
  • Foto celé třídy na zahradě školky 40,- Kč
  • Individuální foto dítěte 150,- Kč (3 fotografie)

5.4. KERAMIKA

• Dopoledne ve třídě tvoření z keramické hlíny na téma: Jaro. Ve spolupráci s DDM Boletice.

6.4., 13.4., 20.4., 27.4. (STŘEDY) PLAVÁNÍ – POUZE PŘIHLÁŠENÉ DĚTI!

• S sebou do batohu: plavky, osušku, pití s pevným uzávěrem, hřeben + gumičky na dlouhé vlasy, děvčata koupací čepice, pláštěnku.
  • NEDÁVAT: jídlo a sladkosti, brýle a hračky do vody

7.4. VÝLET DO ČESKÉ KAMENICE – MINIATURY MLÝNKŮ + NAUČNÁ STEZKA (koloběh vody…)

• Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 7:45 hod. Společný odchod z MŠ.
  • S sebou do batohu: pití s pevným uzávěrem, malou svačinu (oběd již v MŠ), pláštěnku. Prosíme, dejte dětem vhodné oblečení a vhodnou pevnou obuv.
  • Příchod do MŠ kolem cca 12:15 hod – pozdější oběd. Děti, které půjdou po obědě vyzvednout cca 12:45 hod.

12.4. DOPOLEDNÍ VÝLET DO LUDVÍKOVIC (dětské hřiště-dřevěné hrové prvky, procházka pěšky lesoparkem a zpět)

• Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 7:30 hod. Společný odchod z MŠ na autobus.

21.4. DOPRAVNÍ DEN

• Dopoledne na atletickém stadionu za hlavním vlakovým nádražím. Zahájení bude v 8.30 hod. Odchod společně z MŠ na autobus.
  • S sebou do batohu: pití s pevným uzávěrem, malá svačina, pláštěnku, vhodné sportovní oblečení a vhodnou pevnou obuv (v případě nepříznivého počasí – přezůvky do tenisové haly).
  • Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 7:20 hod.
  • Vstupné: 40,-Kč (hrazeno z rodičovských příspěvků, od ostatních budeme vybírat).

22.4. VÝLET DO SRBSKÉ KAMENICE – NAUČNÁ STEZKA

• Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 7:30 hod. Společný odchod z MŠ.

29.4. ČARODĚJNICKÝ REJ

• Dopoledne na zahradě MŠ, při nepříznivém počasí ve třídě. Soutěže, pálení čarodějnice. Prosíme pokud lze - dejte dětem vhodný čarodějnický kostým.

Děkujeme a přejeme krásné dubnové dny J

Přečteno: 78 x

online zapis

Zápis - ЗАПИС

zapis cizinec 2022

Copyright © 2022 MŠ RIEGROVA Rights Reserved.