úterý, 04 únor 2020 11:03

Středy  -  Hláskař

Pátky  -    TJ Spartak

21.2.  -    Solná jeskyně vstupné - 55Kč

31.3. -Zdravím všechny rodiče a děti z ,,jablíček,, ! Věřím , že jste všichni v pořádku  a trávíte spolu hezké chvíle. S předškoláky jsem v kontaktu přes WhatsApp. Kdo by  měl zájem zkusit si nanečisto zápis do ZŠ, pošlete mi svůj mail , nebo mohu ofotit a poslat na whatsApp. Jinak zápisy jsou na každé škole bez dětí ! Kontaktujte vždy školu a domluvte se( také formuláře na odklad , nebo případně přípravnou třídu jsou ke stažení , nebo vyzvednutí na příslušné ZŠ)

Omezený provoz bude jistě ještě v dubnu(záchranné složky, jiné MŠ - dle nařízení města Děčín)Hodně zdraví a pohody ! Moooc se na Vás všechny těšíme!!!

Vaše ,, jablíčka,,      Zdena , Barča, Irenka

1.4. -  Jarní pozdrav všem ! Stále ještě v omezeném provozu zdravíme z ,,jablíček,,! Těšíme se na Vás a hlavně na Vaše vyprávění , co jste všechno zažili a viděli.( malujte obrázky- uděláme pak společnou výstavu(někteří posílate - díky !)

Výbornou zkušenost máme s časopisem Dráček(vychází 1x za měsíc) stránky - preskolaci.cz  , pinterest, aj .

Těšíme se na Vás   ,,jablíčka,,   Zdena , Barča , Irenka

Přečteno: 111 x