jablicka@msriegrovadc.cz

Zdravíme z Jablíček všechny rodiče , kteří jsou doma s dětmi . Věříme , že jste v pořádku a užíváte si společného času. S předškoláky jsme v kontaktu přes telefon( všichni vědí , že zápis proběhne bez dětí).Se svými dětmi si hlavně hodně povídejte (pohádky čtené , zdravotní procházky- teď bychom

si povídali vše o jarním období(kytičky, přiroda a vše co k tomu patří). Těšíme se na Vás všechny!!

Vaše  ,,jablíčka,,  ( Zdena , Bára , Irenka)

úterý, 06 říjen 2020 12:44

Akce na říjen

předškoláci - ,,Hláskař,,   Německy i česky se zvířátky je nám hezky, Od zápisu do lavice

Všichni . vycházky do lesního parku , pohádková cvičení ( joga)

úterý, 06 říjen 2020 10:39

Září

Zdravíme Vás všechny rodiče v novém školním roce 2020 -2021.

Vzhledem k epidemiologické situaci v celé republice bude tento školní rok méně společných akcí s Vámi - rodiči.

Prosíme Vás o společné zvládnutí všech hygienických opatření , která jsou vzhledem k provozu MŠ nutná.( desinfekce po příchodu do MŠ , roušky v prostoru MŠ , dodržování pravidel při docházce dětí do třídy)

Věříme , že i přes omezení ,která jsou nutná, si s Vašimi dětmi dny ve školce užijeme !

Akce Září -

předškoláci - ,,Hláskař,, ( nácvik fonematického sluchu - příprava na čtení ,1x týdně , projekt - Německy i česky , se zvířátky je nám hezky( seznamování se sousední zemí a jazykem - 1x za měsíc)

všechny děti -  pohádkové cvičení s jogou , vycházky do lesa , zahrada MŠ ,

ZOO - s papouškem - vyukový program