neděle, 03 červen 2018 10:06

Sluníčka

Vítáme Vás ve třídě Sluníček

Telefon: 775 861 796

Vážení rodiče. Od 4.5. 2020 bude naše MŠ opět v provozu. Provoz však bude omezený. Ve třídě by mělo být maximálně 15 dětí, a proto vás prosíme o zvážení, zda školku nutně potřebujete. V případě, že Vaše dítě nastoupí, tak je nutné dodržovat hygienické předpisy, se kterými budete seznámeni. Předem nás tedy kontaktujte o nástupu Vašeho dítěte.

Děkujeme za pochopení

Na doporučení MŠMT a MZ budeme s dětmi trávit co nejvíce času venku na zahradě školky. Proto Vám prosíme o potřebné vybavení pro děti, do deště i chladnějšího počasí (nepromokavé kalhoty, bunda/pláštěnka, holiny) ♥

• Denně sledovat nástěnku.

Co děti potřebují do mateřské školy:

Přezůvky:      klasické bačkůrky s plnou patou (NE crocsy nebo pantofle!!!)

Potřeby do třídy:  hrneček na pití (podepsaný), balík kapesníků a toaletního papíru, vlhčené ubrousky

Šatna:

-horní přihrádka     -horní část      -věci na cestu domů

-spodní část    -věci na ven (tepláky, mikina, tričko, náhradní spodní prádlo a ponožky, bunda, čepice, pláštěnka, holinky, pevnou obuv)

-spodní přihrádka   -horní část      -přezůvky do školky

-spodní část    -obuv na ven (holinky, botasky)

Přečteno: 598 x

KALENDÁŘ SLUNÍČKA