B E R U Š K Y

Ttřídní učitelky: Bc. Denisa Šmídová a Věra Timofijová

Motto třídy: Kdo si hraje, nezlobí.

Zaměření třídy:

Třída Berušky není jednostranně zaměřena, snažíme se především o všestranný rozvoj dětí tak, aby jejich pobyt ve třídě byl šťastný a pohodový. Při všech činnostech a aktivitách je pro nás stavebním kamenem hra v nejrůznějších jejích podobách. Při hře se dítě nejvíce otevře, vytváří vztahy, nejlépe se učí. Snažíme se proto pro děti vytvářet podnětné, bezpečné a klidné prostředí, kde mají možnost si hrát spontánně, projevit svůj pocit ze hry, vyjádřit se, sdělit, co se mu podařilo, co dokázalo, mít z činností radost.

KALENDÁŘ BERUŠKY

NEJNOVĚJŠÍ BERUŠKY