čtvrtek, 09 duben 2020 09:47

Velikonoční tvoření

pondělí, 06 duben 2020 13:07

Velikonoční pozdrav

Ahoj milé děti a rodiče!!!!

Všechny Vás moc zdravíme a posíláme hodně pozdravů.Blíží se Velikonoce, a tak jsme Vám poslaly nějaké nápady na tvořeníčko, které jsme každý rok s dětmi dělaly (viz níže) a moc se nám líbilo.Zkuste zasadit semínka, pozorovat jak rostou a nakonec i ochutnat.Musíme to ještě vydržet a pak hurá do přírody za broučkama, motýlkama a kytičkami.

Ahoj a přečkejte to všichni  ve zdraví!!!!!!

Monika  Markéta Hanka

pondělí, 06 duben 2020 13:03

Velikonoční náměty

sobota, 28 březen 2020 07:39

Doma se nenudíme

Milí rodiče,

posíláte nám povzbuzující a milé fotky vašich dětí, jak tvoříte, vyrábíte, zkrátka se nenudíte a snažíte se dětem naplno věnovat.Máme radost, jak jste kreativní a proto jsme se rozhodli vytvořit galerii fotek na Rajčeti "Doma se nenudíme", kam budeme posílat vaše fotky dětí a výrobků, obrázků, které s dětmi tvoříte a posíláte.Až bude tohle období za námi,tak bychom si mohli udělat ve třídě (šatně)výstavku, jak jste byli šikovní, kreativní a hlavně trpěliví.Fotky posílejte na číslo, které jsem vám napsala níže v info.Vydržte,nepřestávejte vyrábět, malovat, kreslit,pohybovat se, snad se brzy uvidíme!!!!!!!

pátek, 27 březen 2020 10:37

Vážení a milí rodiče, děti,

moc vás všechny zravíme??a posíláme hodně pozdravů!!!! Situace, která tu nyní je, nám nedovoluje se vidět a dělat různé akce, aktivity, výlety, které jsme měli naplánové a přichystané pro vás.Zejména naší předškoláci, které čekal plavecký výcvik, a to nejdůležitější, zápis do 1.tříd ZŠ.Jestli někdo bude mít dotaz ohledně přípravy a procvičování, zde je můj s. telefon, ráda vám poradím a dám info. 775 855 142.Mějte se s dětmi co nejlépe,chraňte si své zdraví a snad se brzy uvidíme?!!!!!!!

ZačátekPředchozí1234NásledujícíKonec

KALENDÁŘ ŠIKULOVÉ