Dece

Plán akcí - Pastelky

Omluvy dětí: tel. 775 861 796

PROSINEC

4. 12 DOPOLEDNE - MUZEUM - INTERAKTIVNÍ POHÁDKA cena 30kč, hrazeno z rodičovských příspěvků

5. 12 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA (nadílka zakoupena)

10. 12 DOPOLEDNE - KERAMIKA DDM BŘEZINY (téma ZIMA) - do batůžku: pití+pláštěnka

17.12 DOPOLEDNE - pečeme CUKROVÍ (suroviny zakoupíme)

19.12 DOPOLEDNE - ŠTĚDRÝ DEN - prosíme rodiče o jeden malý podepsaný, zabalený dárek pro své dítě, které si pak vezme domu - děkujeme

20.12 VÁNOČNÍ BESÍDKA + BESÍDKA, ZVEME VÁS

PROSÍME: do 15.12. dát svým dětem do třídy - světlé tepláky či punčocháče či elasťáky + tričko - nejlépe bílé - po besídce v původním stavu vrátíme - DĚKUJEME

PROGRAM: vystoupení vašich dětí pro vás

tvoření VÁNOČNÍCH VĚNCŮ - prosíme kdo vlastní - vzít si s sebou tavnou pistoli + přinést si korpus věnce - DĚKUJEME, přízdoby připravíme

káva, čaj, konzumace upečeného cukroví

1. 11 DOPOLEDNE - pečeme DÝŇOVÉ MUFFINY + konzumace (vše zakoupím + zajistíme)

5. 11 DOPOLEDNE - KERAMIKA DDM BŘEZINY (téma VÁNOCE) - s sebou pití+pláštěnka. Děti, které nemají zaplaceno prosíme doplatit, děti, které neodevzdaly přihlášku prosíme přinést.

8. 11 DOPOLEDNE - SOLNÁ JESKYNĚ cena 55kč, hrazeno z rodičovských příspěvků, s sebou pláštěnku + pití

12. 11 DOPOLEDNE - KNIHOVNA téma: PODZIM

13. 11 DOPOLEDNE ve školičce ,,ZDRAVÁ PĚTKA" (vzdělávací program)

14. 11 DOPOLEDNE ve školičce přihlášené děti FOTOGRAFOVÁNÍ - VÁNOCE

prosíme: vhodné sváteční oblečení

ŘÍJEN

4. 10 DOPOLEDNE - KERAMIKA DDM BŘEZINY - s sebou pití+pláštěnka (do 1. října prosíme donést vyplněnou přihlášku+peníze)

6. 10 (SOBOTA) - DRAKIÁDA - 13:00hod sraz

-(Březiny - Bechlejovice, Dolní Chlum, Horní Chlum - rozcestí u betonového pomníku - odbočit  za panelovou cestu - tam bude Iveta a Míša na Vás čekat)

-cesta k rozlehně po fáborkách - plnění úkolů

-gulášová polévka z kotlíku (konzumace)

-pouštění+přehlídka draků

-opékání buřtů

-písničky u ohýnku

svou účast či neúčast: PROSÍME sdělit ve třídě do 4.října - DĚKUJEME

ZAJISTÍME: kečup, hořčici, polévku - nádobípro její konzumaci, papírové ubrouzky, fáborky, úkoly, diplomy, PROSÍME ABY SI KAŽDÝ PŘINESL SVÉ BUŘTY - budeme opékat

16.10 DOPOLEDNE - do školičky přijede divadlo ,,Koloběžka" s pohádkou ,, ČERVENÁ KARKULKA" cena 35kč, hrazeno z rodičovských příspěvků

Prosíme rodiče, dát svým dětem do školičky:

- kartáček na zuby, zubní pastu + kelímek

- hrníček na pitný režim

- děvčata - dlouhé vlasy - svůj hřeben

- flísovou deku - odpočinek po obědě

PROSÍME POKUD LZE VŠE PODEPSAT

Prosíme o :  toaletní papír

papírové kapesníky

DĚKUJEME

ZÁŘÍ

10.9  dopoledne - OC Pivovar - výstava DINOSAURŮ

13.9  od 16:00 hod. - schůzka s rodiči ve třídě ,,Pastelky"

14.9  dopoledne - Libverda - výstava

prosíme dát svým dětem s sebou do batůžku pláštěnku a pití

25.9  dopoledne - LESOPARK pod KVÁDRBERKEM

prosíme dát svým dětem s sebou do batůžku pláštěnku a pití

pátek, 04 březen 2016 15:07

PROGRAM HYPO

PROGRAM HYPO – tento program je určený pro práci rodiče s dítětem v domácím prostředí. Program je zaměřen na posílení pozornosti a tzv. percepčních dovedností (zrakové a sluchové vnímání). Rodiče jsou vedení pedagogem vždy na následující týden a spolupracující pedagog pomáhá stanovit tempo práce a stupeň podpory rodičů dítěte.  Cílem programu je prevence školní neúspěšnosti a rozvoj dovedností potřebných ke zvládnutí nároků, které jsou na ně v prvním ročníku základní školy kladeny.

Program realizuje paní učitelka Zdena Plachá (speciální pedagog – třída Jablíčka), která vám poskytne i bližší informace.

PROGRAM FONEMATICKÉHO UVEDOMOVÁNÍ DLE D.B. ELKONINA  - program probíhá v prostorách MŠ. Tento program je určen pro předškolním a odkladové děti. Děti získají znalosti o jazyku, ale hlavně dovednosti, které využijí ve škole. Program rozvíjí: jazykové vědomí, poskytuje model správné výslovnosti, buduje předčtenářské dovednosti, rozvíjí jazykový cit.

Programy realizuje paní učitelka Zdena Plachá (speciální pedagog – třída Jablíčka), která vám poskytne i bližší informace.

pátek, 04 březen 2016 15:05

PRIMÁRNĚ PREVENTIVNÍ PROGRAM KUPREV

PRIMÁRNĚ PREVENTIVNÍ PROGRAM KUPREV - program je určen pro děti od 4 do cca 8 let. S úspěchem  používán i u dětí s dysázii, autismem, ADHD a jinými obtížemi. Těžiště je v domácí práci, pracuje rodič s dítětem pod vedením odborníka. Program poskytuje dítěti orientaci ve světě. Děti, které program absolvovaly, nevnímají adaptační problémy po nástupu do školy.

pátek, 04 březen 2016 14:48

KALENDÁŘ ŠIKULOVÉ

Copyright © 2018 MŠ RIEGROVA Rights Reserved.