zelvicky@msriegrovadc.cz

14.5. OLYMPIÁDA MATEŘSKÝCH ŠKOL

15.5. VÝLET "RŮŽOVÁ"

31.5. VÝLET "KRÁSNÝ STUDENEC" - OSLAVA DNE DĚTÍ

- každé úterý kurz plavání

- každý čtvrtek sportovní hry

úterý, 08 září 2020 11:05

AKCE ZÁŘÍ

23.9. PAPOUŠKOVÉ A JEJICH ŽIVOT  - zábavně vzdělávací program pro děti

pátek, 10 duben 2020 06:00

Upozornění

Vážení rodiče, upozorňujeme vás, že od 14. 4. budou probíhat zápisy do základních škol a budou se konat bez přítomnosti rodičů a žáků. Přesné informace najdete na stránkách městského úřadu. Některé školy nabízejí určitá zaměření. ZŠ Komenského nás požádala o uvedení náborového letáčku pro třídu se sportovním zaměřením.

pondělí, 30 březen 2020 17:27

Pozdrav

VÍTÁME VÁS VE TŘÍDĚ ŽELVIČKY

PROVOZNÍ DOBA MATEŘSKÉ ŠKOLY:

PONDĚLÍ        6.00 -  17.00

ÚTERÝ           6.00 -  16.15

STŘEDA         6.00 -  17.00

ČTVRTEK        6.00 -  16.15

PÁTEK            6.00 -  16.00

INFORMACE PRO RODIČE

1. Děti by měly přicházet do třídy nejdéle do 8:00hod, vyzvedávání po obědě ve 12:00hod, po spinkání ve 14:00h.

2. Vyzvedávání po obědě nahlaste do 8:00hod učitelce na třídě, aby byla možnost odhlášení odpolední svačinky.

3. Děti vyzvedávejte nejpozději 15 minut před ukončením provozní doby MŠ, aby učitelka stihla včas zaalarmovat prostory školky.

4. Omluvy dětí přijímáme nejpozději do 8:00hod, nejlépe formou SMS.

5. Stravné plaťte nejpozději do 20. dne v předchozím měsíci (nejlépe trvalým příkazem).

6. Všechny věci dětem podepisujte!!! Hlavně pyžama! (v pondělí si děti přinášejí čistá pyžamka a v pátek odnášejí na vyprání domů)

7. Uložení věcí v šatně:

do tašek – náhradní oblečení (triko, kalhoty, kraťasy, ponožky, spodní prádlo)

do horní poličky – věci na ven případně do třídy

do skříňky na chodbě – věci na domů

8. Čtěte nástěnky, webové stránky www.msriegrovadc.cz a informace na dveřích.

9. Veškeré změny adres, telefonu, osob, které budou vyzvedávat vaše děti, hlaste učitelce na třídě – údaje změníme v evidenčních listech.

10. Předškoláci – každý den po obědě zůstávají na třídě, kde probíhá relaxace a následná předškolní výchova. Předškoláci potřebují vybavený penál (obyčejná tužka, pastelky).

1. J )

12. Rodiče předškolních dětí musí omluvit a zdůvodnit nepřítomnost dítěte v MŠ do 48hod a po nástupu dítěte podepsat OMLUVNÝ LIST.

13. Rodiče mají možnost poskytnout sponzorský dar.

14. Fotografie dětí najdete zaheslované na Rajčeti na stránkách www.msriegrovadc.cz , heslo vám prozradí uč. na třídě.

Do konce září máte možnost stáhnout si fotografie z minulého roku, poté budou smazány.

15. Narozeniny vašich dětí slavíme společně na třídě. Děti si mohou donést malé občerstvení ve formě (dětský šampus, drobné mlsky, popř. dort).

16. Dejte dětem vlastní hrneček. Na konci školního roku vrátíme zpět.

KALENDÁŘ ŽELVIČKY