foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Prohlášení o přístupnosti

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č.64/2008 Sb. prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky. 

Dále splňuje nařízení zákona č. 99/2019 Sb. a změnu zákona č. 365/2000Sb. 

Webové stránky  se snaží o maximální přístupnost obsahu a funkčnosti. Splňují všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky WCAG 1.0 a podle zásad projektu Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých - Blind Friendly Web

Všechny zveřejněné texty jsou definovány v relativních jednotkách a je možno upravovat jejich velikost pomocí standardních nástrojů internetového prohlížeče.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče (textové prohlížeče, hlasové čtečky, ...), tak i pro osoby se specifickými potřebami.

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0 Strict, vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS). Grafický vzhled webu je vytvořen pomocí kaskádových stylů CSS. 

Tisk

Součástí webových stránek je i CSS styl pro tiskovou verzi. Všechny stránky jsou tisknutelné bez jakýchkoliv omezení standardními prostředky internetového prohlížeče.


.

Valid XHTML 1.0! Valid CSS! Level Double-A conformance icon, W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0
KALENDÁŘ AKCÍ

NEJNOVĚJŠÍ AKTUALITY

TĚŠÍME SE

Žádné události

Duhový svět 63

duhovy svet 63

Copyright © 2019 MŠ RIEGROVA Rights Reserved.