pondělí, 10 duben 2017 09:49

Spádová oblast MŠ

Spádová oblast MATEŘSKÉ ŠKOLY DĚČÍN II, RIEGROVA 454/12, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE (PRACOVIŠTĚ RIEGROVA A POHRANIČNÍ:

1. část města Děčín XIII - Loubí

2. díly částí města Děčín I - děčín a Děčín II - Nové Město vymezené ulicemi nebo jejich částmi: Anenská, Bočná, Boženy Němcové, Březinova, Čsl. armády, Douhá jízda, Dobrovského, Duchcovská, Elišky krásnohorské od křitovatky s ulicí Riegrova ke křižovatce s ulicí Kamenická, Fugnerova, hálkova, Horská, hrnčířská, Hudečkova, Kamenicá od Náměstí Svobody ke křitovatce s ulicí Horská a levá strana ulice Kamenická od křižovatky s ulicí Horská ke křitovatce s ulicí Lipová, karla Čapka, Kaštanová, Komenského náměstí, Křížová, Labská, Lázeňská, Lodní, Loubská, Maroldova, Masarykovo náměstí, Masná, Myslbekova, Náměstí Svobody, Nároží, Nedbalova od křižovatky s ulicí Elišky Krásnohorské ke křitovatce s ulicí Riegrova, nerudova, Plavební, pohraniční, Průběžná, Průchod, Radniční, pravá strana ulice Riegrova od křitovatsky s ulicí Anenská ke křižovatce s ulicí Elišky Krásnohorské a celá ulice Riegrova od křitovatky s ulicí Elišky Krásnohorské k domu číslo popisné 456/54, Řetězová, Sládkova, Smetanovo nábřeží, Stavební, Tyršova, U Plovárny, Újezd, Zámecká, Zámecké náměstí, Zámek, 2. polské armády, 17. listopadu a 28. října.