úterý, 29 březen 2016 06:41

PROHLÁŠENÍ ŘEDITELKY ŠKOLY - ŽLOUTENKA V MŠ

OFICIÁLNÍ PROHLÁŠENÍ ŘEDITELKY ŠKOLY - ŽLOUTENKA

Vzhledem ke vzniklé panice po medializaci informace o výskytu žloutenky v Mateřské škole Děčín II, Riegrova 454/12, příspěvkové organizaci, podává ředitelka MŠ oficiální zprávu k učiněním opatřením ve věci výskytu infekčního onemocnění /virová hepatitida typu A/ v zařízení.

Dne 14.03.2016 jsem obdržela Rozhodnutí Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje, kterým mi bylo uloženo učinit tato protiepidemická opatření : po stanovenou dobu od 05.03. 2016 do 23.04.2016 provádět průběžnou desinfekci všech prostor (třídy, chodby, WC), po stanovenou dobu platí zákaz všech hromadných akcí. Tato opatření se týkají I. pavilonu mateřské školy pracoviště Riegrova, který navštěvuje 70 dětí. Celkový počet dětí ve školce je 184. V současné době evidujeme dvě děti nakažené žloutenkou. Opatření provádíme dle rozhodnutí, proto není důvod k panice, která vzniká mezi veřejností.

Mgr. Bc. Kateřina Zimmermannová

Přečteno: 1148 x Naposledy změněno středa, 04 květen 2016 10:26